MANAGER állás pályázat

ph

Budapest XIV. kerületi dinamikusan fejlődő cég, rendezvénytechnikai eszközök kereskedelmével és bérbeadásával foglalkozó üzletágára keres azonnali kezdési lehetőséggel, műszaki területen jártas, agilis, önállóan dolgozni tudó, eszközök bérbeadásában, logisztikában tapasztalt munkatársat.

Feladatok:
* Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
* Új célcsoportok felkutatása, új ügyfélkör kialakítása
* Ajánlatírás, helyszíni felmérés, telepítések megszervezése és irányítása
* Szerződéskötés, számlázás, egyéb saját munkaköri adminisztratív feladatok

Elvárások:
* felhasználói szintű általános számítógépes ismeret
* world, excell programok haladó szintű használata
* műszaki beállítottság
* igényes, precíz, megbízható munkavégzés mind a formai, mind a tartalmi követelményeket tekintve
* jó kommunikációs- és probléma megoldó készség
* önálló és csapatmunkában való részvétel
* alkalmanként a rendezvények idejéhez igazodó munkavégzés
* igényes, ápolt megjelenés
* középfokú végzettség
* B kategóriás jogosítvány

Előny:
* rendezvény területre kiterjedő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

* főállású munkaviszony
* céges telefon, laptop
* versenyképes jövedelem
* modern munkakörnyezet
* folyamatos fejlődési lehetőség
* fiatal, dinamikus csapat

További tájékoztatást a +36 30 860 3977-es telefonszámon kérhet.

Munkavégzés helye:
1142 Budapest, Szőnyi út 36.
Perfect-Cool Kft.

Készséggel fogadjuk megkeresését

 Címünk: 2132 Göd, Rákóczi út 118.  (Bejárat a Sport u. felől, Honvéd sor)
 Telefon: +36 27 817 021  |   Mobil: +36 70 866 4833
 E-mail:  info@perfectcool.hu