ph

Budapest XIV. kerületi dinamikusan fejlődő cég, rendezvénytechnikai eszközök kereskedelmével és bérbeadásával foglalkozó üzletágára keres azonnali kezdési lehetőséggel, műszaki területen jártas, agilis, önállóan dolgozni tudó, eszközök bérbeadásában, logisztikában tapasztalt munkatársat.

Feladatok:
* Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
* Új célcsoportok felkutatása, új ügyfélkör kialakítása
* Ajánlatírás, helyszíni felmérés, telepítések megszervezése és irányítása
* Szerződéskötés, számlázás, egyéb saját munkaköri adminisztratív feladatok

Elvárások:
* felhasználói szintű általános számítógépes ismeret
* world, excell programok haladó szintű használata
* műszaki beállítottság
* igényes, precíz, megbízható munkavégzés mind a formai, mind a tartalmi követelményeket tekintve
* jó kommunikációs- és probléma megoldó készség
* önálló és csapatmunkában való részvétel
* alkalmanként a rendezvények idejéhez igazodó munkavégzés
* igényes, ápolt megjelenés
* középfokú végzettség
* B kategóriás jogosítvány

Előny:
* rendezvény területre kiterjedő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

* főállású munkaviszony
* céges telefon, laptop
* versenyképes jövedelem
* modern munkakörnyezet
* folyamatos fejlődési lehetőség
* fiatal, dinamikus csapat

További tájékoztatást a +36 30 860 3977-es telefonszámon kérhet.

Munkavégzés helye:
1142 Budapest, Szőnyi út 36.
Perfect-Cool Kft.

Készséggel fogadjuk megkeresését

 Címünk: 2132 Göd, Rákóczi F. u. 118.  (Bejárat a Sport u. felől, Honvéd sor)
 Telefon: +36 27 817 021  |   Mobil: +36 70 866 4833
 E-mail:  info@perfectcool.hu